Strona główna/O Nas/Aktualności/PFRON kontynuuje wsparcie oferowane w ramach Modułu III (..)

PFRON kontynuuje wsparcie oferowane w ramach Modułu III programu „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi”.

5 Listopada 2020

W związku z trwającą sytuacją epidemiczną Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych podjął decyzję o przedłużeniu terminów składania wniosków w ramach Modułu III programu „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi”.
Aktualnie wnioski o dofinasowanie w ramach Modułu III mogą być składane przez osoby niepełnosprawne do Realizatorów programu (samorządów powiatowych) do dnia 16 listopada 2020 r.. W związku z wprowadzeniem powyższego terminu składania wniosków w Module III programu okres na jaki może zostać przyznane świadczenie wydłużony został do maksymalnie 5 miesięcy.
W ślad za tymi zmianami zmodyfikowany został wzór: formularza wniosku o dofinansowanie ze środków programu - Moduł III. Od dnia 3 listopada 2020 roku wnioski w ramach Modułu III mogą być składane w Systemie Obsługi Wsparcia finansowanego ze środków PFRON (systemie SOW) już na nowych formularzach. Aktualne informacje o programie oraz wzory formularzy dostępne są tutaj.

 

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Wnioski PFRON do pobrania.
pdf 2020-11-05 Nowy wniosek Moduł III.
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 785
Nowy wniosek Moduł III. 580.46KB zobacz

Podobne wiadomości:

do góry