Strona główna/O Nas/Aktualności/Wigilia w ogrzewalni dla osób bezdomnych w Rybniku

Wigilia w ogrzewalni dla osób bezdomnych w Rybniku

25 Grudnia 2020

"Każdy z nas ma na tyle dużą dłoń, że może z niej uczynić Betlejem..."
Święta Bożego Narodzenia to szczególny okres, którego nikt nie powinien przeżywać w samotności. W wyjątkowy Wigilijny wieczór nie wszyscy mogą liczyć na wspólną kolację z najbliższymi... 24 grudnia br Ośrodek Pomocy Społecznej w Rybniku zorganizował Wigilię w Ogrzewalni dla osób Bezdomnych w Rybniku przy ul. Gliwickiej 33, dając im namiastkę Świąt, na jakie pozwolić sobie z różnych przyczyn nie mogli.
Był tradycyjny, świąteczny barszcz z uszkami, a na stołach królowała ryba i wiele innych wigilijnych potraw. Były życzenia, słowa wsparcia, rozmowy przy wspólnym stole, a także drobne upominki.
Serdecznie dziękujemy wszystkim wspaniałym Darczyńcom za życzliwy gest. Te wspaniałe gesty życzliwości przyniosły wiele radości osobom Bezdomnym. Dziękujemy za Waszą wrażliwość i Ciepłe SERCA , które zmieniają na lepsze trudną sytuację osób ubogich i potrzebujących.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2021 Roku chcielibyśmy życzyć wszystkim Państwu zdrowia, wiele dobra oraz uśmiechu na co dzień, wielu serdecznych ludzi wokół i tego, aby dobro, które Państwo dają innym, powróciło ze zdwojoną siłą.

 

do góry