Strona główna/O Nas/Aktualności/Seniorze szukasz miejsca do wspólnych spotkań? Zapraszamy (..)

Seniorze szukasz miejsca do wspólnych spotkań? Zapraszamy do nas!

25 Marca 2024

Jesteś seniorem mieszkającym w Rybniku i masz potrzebę spotkania z innymi seniorami w celu rozwijania swoich uśpionych lub zapominanych pasji - Ośrodek Pomocy Społecznej w Rybniku pomoże znaleźć Wam miejsce do spotkania.

W odpowiedzi na rosnące potrzeby seniorów naszej społeczności informujemy o nowej inicjatywie mającej na celu wspieranie integracji i aktywności społecznej osób starszych.

Rozumiemy, jak ważne są miejsca spotkań, które umożliwiają wspólne spędzanie czasu, wymianę doświadczeń i rozwijanie zainteresowań.

Jeśli zbierze się grupa seniorów zainteresowanych organizacją spotkań o charakterze społecznym, integracyjnym i edukacyjnym Ośrodek Pomocy Społecznej w Rybniku zapewni bezpłatne miejsce do takich zgromadzeń. Nasza oferta obejmuje różnorodne przestrzenie dostępne w zasobach miejskich, takie jak kluby mieszkańców, biblioteki oraz inne obiekty miejskie.

Celem tej inicjatywy jest nie tylko zaspokojenie potrzeb naszych seniorów, ale również stworzenie okazji do budowania silniejszych więzi między mieszkańcami, promowanie aktywności kulturalnej, edukacyjnej i rekreacyjnej wśród osób starszych.

Jak skorzystać z oferty?
Grupy seniorów zainteresowane organizacją spotkań prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Rybniku za pośrednictwem e-maila lub telefonicznie. Nasz zespół pomoże dopasować odpowiednie miejsce i zapewni wsparcie organizacyjne.

Kontakt:
Ośrodek Pomocy Społecznej w Rybniku
ul. Żużlowa 25

  • e-mail:
  • telefon: 32 43 99 307

Zachęcamy seniorów Miasta Rybnika do skorzystania z tej wyjątkowej okazji do spotkań, rozmów i dzielenia się pasjami. To wyjątkowy czas, by jeszcze bardziej wzmocnić naszą wspólnotę i sprawić, by każdy czuł się ważną częścią naszego miasta.

do góry