Strona główna/O Nas/Aktualności/Dyktando charytatywne na Dzień Niepodległości

Dyktando charytatywne na Dzień Niepodległości

9 Listopada 2023

W tym roku portal edukacyjny dyktanda.pl po raz kolejny organizuje charytatywne dyktando z okazji Święta Odzyskania Niepodległości!

Udział jest bezpłatny, a za każdego uczestnika organizator przekaże 1 zł potrzebującym. W tym roku środki otrzymają podopieczni domu dziecka. Jest to IV edycja wydarzenia organizowanego przez portal edukacyjny dyktanda.pl

Dyktando odbędzie się 11 listopada 2023 r. Obowiązuje podział na pięć kategorii wiekowych, tak aby każdy rozwiązywał tekst o odpowiednim poziomie trudności. Zaproszeni do udziału są zarówno uczniowie, jak i dorośli. Każdy uczestnik będzie miał możliwość określenia “swojej” szkoły - zarówno uczniowie, jak i nauczyciele oraz rodzice.

Szkoła najliczniej reprezentowana w charytatywnym dyktandzie wybierze dom dziecka, do którego trafią zebrane środki. Dlatego warto licznie przystąpić do akcji.

Dyktando zostanie specjalnie przygotowane na tę okazję. Będzie poruszało wątki patriotyczne, wspominało znane wydarzenia i słynne postacie. Dyktando będzie można rozwiązać w aplikacji ZDAY.

Szczegóły wydarzenia, m.in. godziny rozpoczęcia dyktanda dla poszczególnych grup wiekowych, znajdują się na stronie: https://zday.pl/dyktando-charytatywne/

do góry