Strona główna/O Nas/Aktualności/W jaki sposób można obecnie nauczyć się obsługi iPFRON+

W jaki sposób można obecnie nauczyć się obsługi iPFRON+

16 Czerwca 2023

Zakończyły się szkolenia z nowego systemu wprowadzanego przez PFRON. Więcej informacji.

Każdy, kto chciałby nauczyć się obsługi systemu iPFRON+, a nie wziął udziału w szkoleniu, zaproszony jest do korzystania ze szkoleń e-learningowych zawierających między innymi: informacje o projekcie iPFRON+, instruktaże pomocne w sprawnym poruszaniu się po aplikacji, wiedzę o formach wsparcia udzielanych Osobom Niepełnosprawnym przez PFRON. Szkolenia składają się z materiałów informacyjnych, ciekawych case study, instruktaży filmowych, quizów sprawdzających wiedzę. Dostępne są na stronie https://edukacja.pfron.org.pl/. Do Państwa dyspozycji są też filmy instruktażowe zamieszczone na kanale Youtube iPFRON+
https://www.youtube.com/@ipfronplus/playlists. Wszystkie materiały podzielone są ze względu na swoich odbiorów, a więc jest: kurs z obsługi iPFRON+ dla Organizacji Pozarządowych wspierających Osoby Niepełnosprawne, Zakładów Pracy Chronionej, Osób Niepełnosprawnych i pracowników PFRON. Zapraszamy!

Sprawdź, z jakich form wsparcia możesz skorzystać za pośrednictwem Systemu iPFRON+, https://portal-ipfronplus.pfron.org.pl/formy-wsparcia/. Zapoznaj się ze szczegółami i wnioskuj on-line, bez wychodzenia z domu.

do góry